YHTEYSTIEDOT

Sofiakylän toimitusjohtaja Riitta Peltonen

Riitta Peltonen
Toimitusjohtaja

p. 050 487 2282
riitta.peltonen@sofiakyla.fi

Jussi Peltonen hallituksen puheenjohtaja

Jussi Peltonen
Hallituksen puheenjohtaja

p. 040 902 2477
jussi.peltonen@hovikoti.fi

Sofiakylän asiakaspalvelu Amanda Renard

Amanda Renard
Palveluohjaaja

p. 044 906 6900
asiakaspalvelu@sofiakyla.fi

Kylän talojen yhteystiedot

Sofiakylän vastaava Suvi Kulmala

Suvi Kulmala
vastaava hoitaja, Sofiakylä

p. 044 906 6901
suvi.kulmala@sofiakyla.fi

Sofiantähden vastaava Anne Kollin-Kankainen

Anne Kollin-Kankainen
vastaava hoitaja, Sofiantähti

p. 046 503 909 82
anne.kollin-kankainen@sofiakyla.fi

SoffariKlubin vastaava Petri Haapasalo

Petri Haapasalo
vastaava hoitaja, SoffariKlubi

p. 045 660 1650
petri.haapasalo@sofiakyla.fi

Sofiakylä

Sofiakylä Oy

Kivimiehenkatu 4
37100 Nokia

Asiakaspalvelu
p. 044 906 6900
asiakaspalvelu@sofiakyla.fi


Sofiakylä, ryhmäkodit

Pihlajisto, p. 044 906 6903, pihlajisto@sofiakyla.fi
Tammisto, p. 044 906 6904, tammisto@sofiakyla.fi
Kuusisto, p. 044 906 6905, kuusisto@sofiakyla.fi

Tilapäishoito
Vaahteramäki, p. 044 906  6909, tilapaishoito@sofiakyla.fi

Sofiantähti

Sofiantähti

Kivimiehenkatu 10
37100 Nokia

Asiakaspalvelu
p. 044 906 6900
asiakaspalvelu@sofiakyla.fi


Sofiantähti, ryhmäkodit

Petäjistö, p. 045 664 7357, petajisto@sofiakyla.fi
Tuomisto, p. 045 664 7358, tuomisto@sofiakyla.fi
Katajisto, p. 045 664 7359, katajisto@sofiakyla.fi

SoffariKlubi

SoffariKlubi

Kivimiehenkatu 10 A
37100 Nokia

Asiakaspalvelu
p. 044 906 6900
asiakaspalvelu@sofiakyla.fi


Päivätoiminta
soffariklubi@sofiakyla.fi
Tarinatupa, p. 044 906 6907
Ohjaaja, p. 045 110 2968

Tilapäishoito
tilapaishoito@sofiakyla.fi
Melukylä, p. 045 110 2923

Ryhmäkoti
Kissankulma, p. 045 110 2921

Työtoiminta
Käpykaarti, p. 044 906 6908

Laskutus

Y-tunnus: 2344842-2

Verkkolaskuosoitteemme on 1.1.2020 alkaen:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin tunnus: E204503
Verkkolaskuosoite: 003723448422

Anna meille palautetta

Haluatko lähettää palautetta tai uusia ideoita? Tai kerro yhteydenottolomakkeella, jos olet kiinnostunut palveluistamme.

Voit lähettää meille avoimen työnhakemuksen. Tutustu tarkemmin Työntekijälle-sivulla, mitä Soffari tarjoaa alan ammattilaisille.